23 Aralık 2012 Pazar

değişiklik iyidir . . .daha seyrekleşti yazmalarım. sebebi ise; bir başka masaya gidişi işimin ve gelişi yeni iş arkadaşlarımın. hareketi, hengamesi çok bir odadayım şimdi. birdenbire oldu herşey ve bir pazartesi sabahı adıma yazılmış birim değişikliği yazısıyla artık gitmeliydim... değişiklik eğer sizin planlamadığınız birşeyse ve kontrolünüz dışındaysa; burnunuza gelen her koku kötüdür kötü... ama her nasılsa öyle kolay alışır ki insanoğlu(kızı) hayatta olup biten herşeye... güzel olan yine değişikliktir... değişiklik iyidir, kan verir, can gelir bedeninize ;)))

ben şehirler arası bir kesin dönüş için hazırlarken kendimi ufaktan ufaktan gidiyorum ya deyip tesellileneyim huzurlarınızda :) bir ocak iki bin on üçe kadar evimdeyim :) yılbaşında evimde olmaya kararlıyım " yeni yıla nerde nasıl girersen öyle olurmuş " fikrine tutundum bu sefer. iki bin on üç yılının aklımın yolculuklardan sıyrıldığı bir yıl olmasını diliyorum. evimin içinde diliyorum kendimi. haftasonları evime geldiğimde evimin koltuklarını sevdiğim ve geri dönerken önüme gelen teneke kutularını tekmelediğim tasviri isabetlidir :))) tastamam bunlar olmasada yaşadığım duygunun özüdür işte ;))))

mutlu pazarlar diliyorum ankaranın soğuk ve sisli havasından...
karın yağması bekleniyor...
yağsa da izlesek diye habire dışarı bakıyorum...
geçicide olsa doğal bir değişimdir beyazlık...
değişiklik iyidir...
kalıcı olmadığını bildiğimiz için kar güzeldir...
zordur, soğuktur ama beyazlığın esareti her şeye bedeldir...
sevgiyle kalın...
2 yorum:

 1. dilediğin her şey gerçek olsun yeni yılda,
  mutlu yıllar:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim cepaynası ;) dileklerimi sarıp sarmaladığın için çoook sağol... mutlu yıllar sanada ... sonsuz sevgiler ...

   Sil